کف چین  مدل 170

کف چین یا Side Cutter ابزاری بسیار کاربردی در فرایند لحیم کاری و مونتاژ برد های الکترونیکی است و دارای عملکردی مشابه سیم چین می باشد. تفاوت عمده کف چین با سیم چین بر سر تیغه تخت آن می باشد که به راحتی می توان آن را بر روی سطح برد قرار داد و پایه قطعات الکترونیکی را قطع نمود. همچنین می توان از کف چین به عنوان سیم چین معمولی نیز استفاده نمود. دسته کف چین ها به گونه ای طراحی شده که با قرار دادن سر آن بر روی سطح برد، دسته مقداری با برد فاصله می گیرد و از بر خورد دست فرد با برد جلوگیری می کند و این کار موجب سرعت بخشیدن به کار برش می شود.
به کمک دستگاه کف چین، پرتاب قسمت‌های چیده شده به کمترین مقدار ممکن می‌رسد علاوه بر این، استفاده از این ابزار باعث افزایش سرعت و راندمان اپراتور می‌شود.
برای چیدن سیم‌های ظریف روی کیت‌ها، بورد و مدار الکترونیکی و پایه‌ی قطعات الکترونیکی مدار الکترونیکی با کیفیت و سرعت بالا از این ابزار استفاده می گردد.

Description:
The 170 Platoshear Lead Cutter is a remarkable advancement in cutter design. Carefully crafted precision cutting blades combine seamlessly with curved, palm-shaped handles to deliver effortless lead-cutting and user comfort. Cuts component leads as large as 18AWG copper wire. 5" long.
Features:
Cut up to 18 AWG copper wire (.04"/1mm)
Economical, disposable cutter
Thin blade profile for trimming in tight areas
Ergonomic handle design
Spring-back action

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کف چین مدل 170

  • مدل کالا: PIAFO-170
  • موجودی: 9
  • 48,000تومان

برچسب ها: کف چین مدل 170, پیچ, استوانه, آلن, مغزی, سر, تخت, سر, خزینه, و, مهره, واشر, اسپرینگ, فلزی, پلاستیکی, شماره, سان, الکترونیک, سان, رباتیک, کاتر آلومینیومی دارای 6تیغه, آهنربا،و،مغناطیس, ابزار, مته, دریل, فازمتر, فاز, تستر, مینی, دریل, هویه, قلع, سیم, لحیم, پی