کیف های ضدضربه و ضد آب

کیف های ضدضربه و ضد آب

کیف های ضدضربه و ضد آب:

برای محافظت دقیق از ابزار، تجهیزات و دستگاه های مهم، با ارزش و شکننده و …  مناسب ترین روش، استفاده از کیف های ضد ضربه می باشد. کیف های ضد اّب / ضد ضربه به طور گسترده ای در حوزه های صنعتی، الکترونیکی، نظامی، پزشکی، تجهیزات سخت افزاری، قطعات مکانیکی، ابزار دقیق، بازرسی در فضای باز، عملیات نجات، عکاسی، حمل و نقل ایمن، نگهداری از وسایل کوچک (ایده آل برای خانه ها، دفاتر، ماشین ها یا صنایع دستی) و بسیاری از زمینه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

این کیف ها کاملاً محصور، ضد گرد و غبار، ضد آب، محکم و سبک وزن هستند. با دارا بودن دسته تاشو بزرگ و یا چرخ امور حمل و نقل را تسهیل بخشیده ند. درون هر کیف با اسفنج  با چگالی بالا و قابل جدا شدن پر شده است و خاصیت ضد لرزش بسیار خوبی دارد.

ویژگی های کلی:

ضدضربه بودن: این کیف ها با بدنه ای از جنس پلاستیک سخت PP و یا ABS در برابر ضربات خارجی و فشار و یا سقوط از ارتفاع، فوق العاده مقاوم هستند.

محافظت در برابر نفوذ آب و گردوغبار: با داشتن رده حفاظتی IP67 به مدت 30 دقیقه در عمق یک متری در برابر آب نفوذ آب و در برابر گرد و غبار مقاومت کامل را داراست.

بند دوش آویز و چرخ در کیف های با ابعاد بزرگ برای سهولت در حمل و نقل

قفل های دو تکه

دارای فوم یا اسفنج مشبک برای جلوگیری از حرکت و آسیب به محتویات کیف و …قسمت برجسته روی درب و پشت برای چسباندن لوگو، لیبل و ….

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

کیف های ضدضربه و ضد آب