تابلویی ضد آب

تابلویی ضد آب

تابلویی ضدآب

باکس های ضدآب، وظیفه محافظت از وسایل الکترونیکی و لوازم داخلی باکس را بر عهده دارد. این باکس ها عمدتا از نشت رطوبت، باران، آب، برف، یخ، خاک و گرد و غبار در مدارها، وسایل و تجهیزات الکترونیکی حساس جلوگیری می کند. بنابراین از محفظه های ضدآب برای حفظ عملکرد طبیعی الکترونیک داخلی باکس حتی در محیط شدید استفاده می شود.

کاربردها: مناسب برای تجهیزات کنترل الکتریکی و الکترونیکی، ارتباطات، تجهیزات آتش نشانی، ذوب فلز، راه آهن، صنایع شیمیایی نفت، کشتی سازی، صنایع پتروشیمی، سایت ساخت و ساز، معدن، فرودگاه، هتل، کارخانه های بزرگ یا ساحلی، تأسیسات تصفیه آب و فاضلاب، تجهیزات ترمینال و انواع تجهیزات پیشگیری از بلایای طبیعی در محیط های صنعتی و سخت آب و هوایی.

باکس های ضدآب خود به چهار دسته مهم تقسیم می شوند: (1): جعبه های ضدآب آلومنیومی. (2): جعبه های ضدآب پلاستیکی ساده. (3): جعبه های ضدآب تابلویی و (4): جعبه های ضدآب تقسیم (گلندخور یا سوراخ دار)

تابلویی: غیرقابل نفوذ ، مقاوم در برابر ضربه و با داشتن واشری از جنس سیلیکون، مانع از ورود آلاینده ها به محفظه محافظ الکترونیکی می شوند. برای محصور کردن تجهیزات برقی و محافظت در برابر محیط های خشن و صنعتی طراحی شده اند.

ویژگی ها:

صفحه نصب گالوانیزه: گرند کردن کابل ها
درب لولایی با قفل مخصوص
سخت افزار نصب دیواری
حالت استاندارد: درب لولایی، نوار آب بندی، صفحه نصب فلزی، قفل درب و گوشواره

ویژگی های کلی باکس های ضدآب:

ضدآب، رطوبت، باران، هوا، گرد و غبار
مقاوم در برابر خوردگی، ضربه، سایش، هوازدگی
قابلیت نصب به دیوار
نقاط نصب PCB
دارای قابلیت نصب به دیوار و یا رومیزی
قابل عرضه به صورت درب شفاف و مات
مقاومت مکانیکی بالا
نوار آب بندی و پیچ ماشینی
قابلیت حکاکی لیزر، نصب برچسب، برشکاری و…
جاپیچ برنجی
طول عمر طولانی
عملکرد عایقی مناسب

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.

تابلویی ضد آب